سیستم دوحالته GSA Accessories

Tilt & Turn System2

اسپانیولت‌های دوحالته به سبب وجود قفل شو های متعدد چهار طرف بازشو، به یراق ایمنی شهرت دارند و این زبانه‌ها گاهی بصورت کله قارچی، زبانه چنگک و زبانه زبانه می‌باشد. قسمت مقابل زبانه از جنس فلز بوده و قابل تنظیم و رگلاژ می‌باشد.
در شرایط کنونی، پنجره دوحالته به دلیل حداکثر عایق بودن در مقابل اتلاف انرژی و آلودگی صوتی، جایگاه ویژه‌ای را تصاحب نموده است و در حال حاضر این سیستم (اسپانیولت دوحالته) یکی از محبوب ترین سیستم های پنجره در ساخت و ساز کشور شده است.
دستگیره های نصب شده بر روی سیستم یراق دوحالته در حالت چرخش 45 درجه و 90 درجه دو نوع بازشو را به وجود می آورند. در حالت اول پنجره مانند یک پنجره ساده بطور کامل باز می‌شود و در حالت دوم پنجره از بالا تا زاویه ای مشخص و فقط برای تهویه هوا باز می‌شود.
البته شایان ذکر است که این سیستم دارای دو حالت افقی (Horizontal) و عمودی (Vertical) می‌باشد؛ هر چند که از نظر عملکرد تفاوتی وجود ندارد ولی از آنجائیکه سیستم عمودی علاوه بر چفت شدن فریم و بازشو از طرفین، از سمت پایین نیز محکم می‌شوند، دارای ایمنی بیشتری بوده و کارایی به مراتب بالاتری را دارا می‌باشد.

Tilt & Turn System

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod