اسپانیولت درب GSA Accessories

Door Espagnolette

آنچه در مهمترین قطعه مربوط به مجموعه یراق‌آلات یعنی اسپانیولت درب حایز اهمیت است، مکانیزم مرکزی اسپانیولت است که عدم استفاده از آلیاژ مناسب در ساخت قطعات مربوط به آن موجبات از کارافتادن اسپانیولت، شکست زبانه، فشار بیش از حد بر روی دستگیره و عدم عملکرد مناسب فنر را فراهم آورده که این امر منجر به قفل شدن دائمی درب هنگام بسته شدن و نهایتاً عدم کارایی یراق می‌شود. در این نوع اسپانیولت‌ها، نحوه چپ بازشو و یا راست بازشو کردن زبانه قفل باید به گونه ای باشد که زبانه درب به‌سادگی توسط یک ضامن آزاد گردیده و امکان چرخش زبانه را فراهم آورد و پس از جابجا کردن، نحوه جابجا کردن و نحوه طراحی ضامن باید بصورتی باشد که، در هنگام فشار، زبانه ازجای خود به راحتی خارج نشود.
اسپانیولت های درب موجود در بازار دارای غلطک های قارچی شکل بوده که با زاماک‌های مخصوص امنیتی قابل استفاده است و ضریب امنیتی این سیستم‌ها را بالا برده و باعث کاهش سهولت در زمان سرقت می‌شود.

کد فنی
Product Code

تعداد در هر بسته
Pcs.

تعداد پین
Number of Pin

اندازه اسپانیولت
Size

توضیحات
Description

ارتفاع اسپانیولت
Applications Height

DE 00 1 16

10

4

1600

اسپانیولت درب سوئیچی
تک زبانه 85/35 1600

1600-1800

DE 00 1 18

10

4

1800

اسپانیولت درب سوئیچی
تک زبانه 85/35 1800

1800-2000

DE 00 1 20

10

4

2000

اسپانیولت درب سوئیچی
تک زبانه 85/35 2000

2000-2200

Door Espagnolette
Door Espagnolette

ابعاد فریم

محل قرارگیری کیپ و سوراخکاری لولا

Frame Dimensions

مکانیزم باز و بسته شدن درب دوجداره

قفل و سیلندر درب UPVC بصورتی است که بدون حرکت دستگیره و تنها با فشار درب به سمت چارچوب،شما می توانید درب را ببندید. کافیست درب را به طرف چارچوب فشار دهیم، زبانه قفل درب بصورت فنری عمل کرده و درب بصورت موقتی بسته می شود. در این حالت بدلیل اینکه درب نیمه بسته شده است، جریان هوا، گردوغبار و سروصدا از درب عبور خواهد کرد.

برای اینکه درب کاملا بسته شود و عایق بندی آن کاملا عمل کند، باید دستگیره را به سمت بالا فشار دهیم. با حرکت دستگیره، لنگه بازشوی درب به سمت چارچوب درب کشیده می شود و تمامی درزهای بین لنگه و فریم کاملا بسته خواهد شد. اگر حس می کنید که عایق بندی درب شما کامل عمل نمی کند، پس از بستن درب، دستگیره را تا انتها فشار دهید.

قفل کردن درب دوجداره UPVC

ابتدا درب را با فشار دست می بندیم. سپس دستگیره را تا انتها به سمت بالا فشار می دهیم. کلید یا سوئیچ روی سیلندر را در جهت بسته شدن درب، تا انتها می چرخانیم. این عمل موجب قفل شدن حرکت دستگیره می شود. برای باز کردن قفل درب، کلید را در جهت بازشدن درب تا انتها می چرخانیم. سپس دستگیره را به سمت پایین فشار می دهیم. ممکن است یک مقدار دستگیره سفت عمل کنند، در این حالت از بازبودن درب اطمینان حاصل کنید (کلید را تا انتها در جهت باز شدن بچرخانید) و با دست فشار بیشتری به دستگیره اعمال کنید. توجه داشته باشید مکانیزم دستگیره درب بصورت فنری بوده و در حالت زاویه 0 باقی می ماند.

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod